Адсорбент Бетасорб Сорбент микосил 120

:: Київ, Україна
Источник: OLX Україна

Ціна данного Продукту складає 120 грн/кг, упаковка :мішок 10 кг.

Значно кращими адсорбційними властивостями до плісеневих токсинів володіють органічні адсорбенти через більший діаметр пор і ефективну структуру. Це дає можливість їх використовувати в значно менших концентраціях для швидкої сорбції мікотоксинів та їх метаболітів в шлунково-кишковому тракті, не порушуючи суттєво процеси травлення.
Незважаючи на давню історію використання вугільних адсорбентів їх застосування в тваринництві в наш час незаслужено забуте. Хоча в медицині їх широко використовують не тільки для ентеросорбції, а й для гемосорбції при важких гострих отруєннях людей.
Залежно від природи та способу отримання вугільні адсорбенти значно різняться по своїх властивостях і здатності адсорбувати різні сполуки.
Спеціалістами компанії «Анкорес-Україна» було проведено дослідження серед вугільних адсорбентів, які здатні ефективно, незворотньо і в короткий термін поглинати велику кількість токсинів, не проявляти негативної дії на організм тварин та птиці і бути економічно вигідними.
Найбільше цим критеріям серед існуючих на сьогоднішній день на ринку України адсорбентів відповідає вугільний адсорбент БЕТАСОРБ.
При однаковій концентрації токсину і маси адсорбенту ефективність палигорскіту і сапоніту склала 6 #37;, цеоліту 13#37;. Бетасорб і медичний препарат білосорб при таких умовах проявили 100 #37;-ну ефективність.
Він має сильно розвинену загальну пористість, широкий діапазон пор та значну питому площу поглинальної поверхні #40;700-800м2/г#41;. Для порівняння у найбільш
поширених на ринку органічних адсорбентів на основі модифікованих глюкомананів стінок дріжджових клітин цей показник складає 20 м2/г.
Поглинальна здатність БЕТАСОРБУ при концентрації Т-2 токсину #40;найбільш токсичного представника фузарієвих токсинів#41; 300 мкг/мл складає 14,4 мкг/мг сорбенту.
За результатами виробничого використання БЕТАСОРБУ на свинях, які отримували уражені мікотоксинами корми, вдалось підвищити середньодобові прирости маси тіла на 16,34 #37;.
Тварини і птиця охоче поїдають БЕТАСОРБ при введенні окремо від корму. Це дозволяє використовувати його індивідуально чи груповим способом не тільки при ураженні кормів плісеневими токсинами, а й при інших хворобах, що супроводжуються проносами в якості симптоматичного лікувального засобу.
Особливо це актуально для молодняка свиней, птиці, ВРХ.
Рекомендації до використання: з профілактичною метою рекомендована доза складає від 0,25 кг/т, до 0,5 кг/т корму. В залежності від ураження кормів. При слабкій токсичності корму рекомендовано збільшити дозу препарату до 1 кг/т та при сильному ураженні кормів мікотоксинами до 1,5 кг/т корму.

Ціна данного Продукту складає 120 грн/кг, упаковка :мішок 10 кг, мінімальна партія замовлення - 10 кг

Похожие объявления

Оренда 1-кімнатної квартири, Зелена 204 Авалон, Avalon

OLX Україна Львів, Львівська область, Україна
Здам в оренду 1 кімнатну квартиру Авалон, по вул. Зелена Перша здача, в квартирі є все необхідне для комфортного проживання. 2 спальних дивани, засклена лоджія. Інтернет, відеонагляд. 1 поверх з 10 поверхового будинку Розвинута інфраструктура, до центру міста 15 хв. Беруть сімейну пару без дітей та ...

Оренда 1 кім. квартири р-н Балатон 6000

OLX Україна Львів, Львівська область, Україна
Оренда 1 кім. квартири по вул. Тичини. В квартирі ремонт, побутова техніка та меблі. Центральне опалення. Беруть: порядних орендарів без дітей та тварин. Ціна 6000 грн. + КП + комісія за перший міясць оренди при поселенні ...

Мойщица посуды в столовую с ежедневной оплатой (68 грн./час)

OLX Україна Київ, Україна
В столовую требуется МОЙЩИЦА ПОСУДЫ. Без вредных привычек. График работы суточный (оговариваем в тел. режиме). Оклад 68 грн./час.Выплаты ежедневные. Находимся в пешей доступности к метро ...

Оренда 2 кім. квартири в р-ні Водоканалу 4000

OLX Україна Львів, Львівська область, Україна
Оренда 2 кім. квартири по вул. Зелена (р-н Водоканалу). В квартирі кімнати прохідні, радянський стан, немає меблів, з побутової тільки газова плита. Можливе покращення умов за рахунок орендної плати. Пічне опалення. Беруть: порядних орендарів. Ціна 4000 грн. + КП + комісія за перший міясць оренди ...

Ecco мужские кроссовки 42 оригинал. 1000

OLX Україна Полтава, Полтавська область, Україна
ecco Оригинал производство Португалия оригинал 42 размер новые в упаковке, полностью кожаные, очень легкие и удобные. стелька 27 ...

Конструктор LEGO TECHNIC (42042) 9500

OLX Україна Львів, Львівська область, Україна
Характеристики Конструктор LEGO TECHNIC Гусеничный кран (42042) Детский возраст 10 лет 11 лет 12 лет 13 лет 14 лет 15 лет 16 лет Серия конструктора LEGO TECHNIC Материал Пластик Вид Конструкторы Пол ребенка Мальчик Количество деталей 1401 Тема набора Роботы Габариты упаковки 582 x 378 x 87 мм ...