Адсорбент Бетасорб Сорбент микосил 120

:: Київ, Україна
Источник: OLX Україна

Ціна данного Продукту складає 120 грн/кг, упаковка :мішок 10 кг.

Значно кращими адсорбційними властивостями до плісеневих токсинів володіють органічні адсорбенти через більший діаметр пор і ефективну структуру. Це дає можливість їх використовувати в значно менших концентраціях для швидкої сорбції мікотоксинів та їх метаболітів в шлунково-кишковому тракті, не порушуючи суттєво процеси травлення.
Незважаючи на давню історію використання вугільних адсорбентів їх застосування в тваринництві в наш час незаслужено забуте. Хоча в медицині їх широко використовують не тільки для ентеросорбції, а й для гемосорбції при важких гострих отруєннях людей.
Залежно від природи та способу отримання вугільні адсорбенти значно різняться по своїх властивостях і здатності адсорбувати різні сполуки.
Спеціалістами компанії «Анкорес-Україна» було проведено дослідження серед вугільних адсорбентів, які здатні ефективно, незворотньо і в короткий термін поглинати велику кількість токсинів, не проявляти негативної дії на організм тварин та птиці і бути економічно вигідними.
Найбільше цим критеріям серед існуючих на сьогоднішній день на ринку України адсорбентів відповідає вугільний адсорбент БЕТАСОРБ.
При однаковій концентрації токсину і маси адсорбенту ефективність палигорскіту і сапоніту склала 6 #37;, цеоліту 13#37;. Бетасорб і медичний препарат білосорб при таких умовах проявили 100 #37;-ну ефективність.
Він має сильно розвинену загальну пористість, широкий діапазон пор та значну питому площу поглинальної поверхні #40;700-800м2/г#41;. Для порівняння у найбільш
поширених на ринку органічних адсорбентів на основі модифікованих глюкомананів стінок дріжджових клітин цей показник складає 20 м2/г.
Поглинальна здатність БЕТАСОРБУ при концентрації Т-2 токсину #40;найбільш токсичного представника фузарієвих токсинів#41; 300 мкг/мл складає 14,4 мкг/мг сорбенту.
За результатами виробничого використання БЕТАСОРБУ на свинях, які отримували уражені мікотоксинами корми, вдалось підвищити середньодобові прирости маси тіла на 16,34 #37;.
Тварини і птиця охоче поїдають БЕТАСОРБ при введенні окремо від корму. Це дозволяє використовувати його індивідуально чи груповим способом не тільки при ураженні кормів плісеневими токсинами, а й при інших хворобах, що супроводжуються проносами в якості симптоматичного лікувального засобу.
Особливо це актуально для молодняка свиней, птиці, ВРХ.
Рекомендації до використання: з профілактичною метою рекомендована доза складає від 0,25 кг/т, до 0,5 кг/т корму. В залежності від ураження кормів. При слабкій токсичності корму рекомендовано збільшити дозу препарату до 1 кг/т та при сильному ураженні кормів мікотоксинами до 1,5 кг/т корму.

Ціна данного Продукту складає 120 грн/кг, упаковка :мішок 10 кг, мінімальна партія замовлення - 10 кг

Похожие объявления

Пальто Zara, Disigual,XS-S, 100 грн 100

OLX Україна Житомир, Житомирська область, Україна
замеры на фото. Фото 2,3 - Пальто светло-серое,р.xs, замеры по запросу, состояние 5 из 5 - 300 грн Фото 4,5 - Пальто коричневое, размер S, ткань очень качественная, состояние 4 из 5 - 200 грн Фото 6 - Пальто чёрное с красным, дизайнерское, очень эффектное, состояние 5 из 5- 300 грн Фото 7 - Пальто ...

Шкарпетки + Футболки 10

OLX Україна Коломия, Івано-франківська область, Україна
Футболки оптом М,L,XL,XXL 100грн за штуку Шкарпетки 100грн 10пар Розмір жіночі 36-40 Розмір чоловічий 40-45 ...

Сумка- пакет від одягу 20

OLX Україна Івано-франківськ, Івано-франківська область, Україна
Пропоную різні пакети від одягу( camel activ, puma, levi's, polo ralph Lauren, timberland, trussardi, gutteridge,vovk,) , а також пакети з магазину парфюмерії brocard. Різні розміри. Стан - після першого використання, новий. Маю 29 пакетів. Оптом - по 10 грн., за пакет ...

Продам новые 500

OLX Україна Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Совсем новые,не подошёл размер.. каблук 10см... качество отличное ...

Ботинки 300

OLX Україна Київ, Україна
Натуральная лакированная кожа + натуральная замша! В идеальном состоянии. Нигде нет царапин и сбитых носков. В своей оригинальной упаковке. Устойчивый очень каблук. Очень стильные, качественные и модные! Размер 36 ...

Бюстгальтеры. По 20 грн. Р. 75В. 20

OLX Україна Знам'янка, Кіровоградська область, Україна
Бюстгальтеры. По 20 грн. Р. 75В. Состояние отличное. Идут без лямок 2,3,4. Отправка в любой город. ОЛХ доставка Укрпочтой бесплатная до 18 апреля ...

Гель-лаки,декор и дизайн ногтей 15

OLX Україна Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна
Здравствуйте, продаю всё для маникюра, так как перестала этим заниматься. В него входят: Гель-лаки цвета и номера которых показано на 4 фото (сроки в норме): -Beauty choice: GV-240 (целый) - 50грн -Tertio: 032, 034, 012, 099, 104, топ глянцевый (все на половину использованы) -50грн -Piatto: 67, 61 ...

Чехол для телефона 550

OLX Україна Київ, Україна
Чехол для мобильного телефона, вышитый бисером. Рисунок маки. Размер10смх14см .Можно использовать как косметичку ...