Дискова борона, Дископлуг до МТЗ. ЮМЗ. 2.1 80000

OLX Україна Біла Церква, Київська область, Україна

Виконують основний ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 4 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині оброблюємого шару ґрунту органічних добрив і пожнивних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом і зменшуючи ерозію, подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельєф поля.
Агрегати використовуються при мінімальному, консервуючому та традиційному обробітку ґрунту.
Дані агрегати об’єднали в собі функції плуга, дискової борони, лущильника і культиватора.
Робочі органи установлені під визначеними експериментально кутами атаки і установки вісі обертання до горизонталі, що забезпечує підрізання нижнього слою пласта ґрунту і зменшує енергоємність обробітку ґрунту, зношення дисків та забезпечує їх самозаточування.
Диски здійснюють обертальний рух. Це зменшує їх тертя по ґрунту, що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту. Вони мають вирізи і виготовляються з внутрішньою заточкою по всьому зовнішньому периметру, що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів (в тому числі глинистих чорноземів), подрібнення пожнивних залишків, а також зменшує тягове зусилля трактора.
В підшипниковому вузлі використанні підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, а також сучасне касетне ущільнення, що забезпечує наробіток ресурсу двох дисків без розбирання.

Похожие объявления

Дискова борона навісна АГ 2,4; 2,1; 1,8. Степ ДАН-2,5; 78000

OLX Україна Біла Церква, Київська область, Україна
Агрегати типу АГ/АГД призначені для обробки ґрунтів всіх типів на глибину 4...18 см. човниковим способом, створюють оптимальну структуру ґрунту для росту рослин та прикатують верхній шар ґрунту для збереження вологи. Диск здійснює обертаючий рух, створюючи мінімальні сили тертя ґрунту об диск, що ...

Дискова борона . 150 $

OLX Україна Луцьк, Волинська область, Україна
Продам дискову борону ,ціна 150₴ також є запчастини до трактора .Можливий торг ...

Продам культиватор. 10000

OLX Україна Чернівецька область, Україна
Продам навісний культиватор до трактора, +борони. Виконує свою роботу, ідеально ...

Культиватор. Культиватор. 14999

OLX Україна Луцьк, Волинська область, Україна
Новий робочий культиватор. Новий робочий культиватор. Новий робочий культиватор. Новий робочий культиватор ...