Найкращий репетитор зі словацької мови! Словацька мова, Словацкий язык

OLX Україна Київ, Україна

Вітаю! Мене звати Владислав Ярославович Галас, я професійний приватний вчитель словацької мови.

Трішки про мене: закінчив відділення словацької мови та літератури філологічного факультету УжНУ (денна форма). Навчався в двох словацьких університетах — Пряшівському (де проходив навчальну практику), і в університеті імені Коменського в Братиславі - найбільшому і найкращому університеті Словаччини (де отримав диплом магістра). В університеті Коменського з усіх восьми предметів, які я складав на підсумковому екзамені, отримав максимально можливий бал — #34;A#34; (100% успішність).

Досвід роботи репетитором - більше 9 років. Горджуся тим, що за цей час сотні моїх учнів з 28 країн світу, а саме з України, Росії, Австрії, Білорусі, Хорватії, Кіпру, Естонії, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Казахстану, Польщі, Вірменії, Румунії, Сполученого Королівства, Австралії, Канади, Єгипту, Індії, Ізраїлю, Мексики, Нової Зеландії, США, а також -російсько, -україно і англомовні жителі Словаччини досконало вивчили словацьку і успішно вступили до найпрестижніших словацьких вищих навчальних закладів, влаштувалися на роботу або почали свій бізнес в Словаччині. Про мій рівень говорить, зокрема, той факт, що я співпрацював і співпрацюю з крупними словацькими, російськими та українськими бізнесменами, керівниками, інвесторами і губернатором Закарпатської області Геннадієм Москалем (див. мій Фейсбук).

Готую людей за абсолютно різними спеціальностями — в мене є загальна програма (підходить всім, хто хоче вивчити словацьку з нуля), а також програми з особливим матеріалом, призначені лише для медиків, юристів та економістів. Після закінчення курсу учневі видається іменний сертифікат.

Знаходжу індивідуальний підхід до кожного, незалежно від віку чи професії. Працюю як вживу, так і по Скайпу, всіма навчальними матеріалами забезпечую безкоштовно. Вартість заняття — за домовленістю. Дзвоніть (пишіть) і замовляйте пробний урок прямо зараз!

Похожие объявления