Переклад зі словацької мови на українську Словацька /Словацкий перевод

:: Ужгород, Закарпатська область, Україна
Источник: OLX Україна

Доброго дня! Мене звати Влад Галас, займаюся професійним перекладом текстів будь-якої тематики та складності з української мови на словацьку мову; зі словацької мови на українську мову; з російської мови на словацьку мову; зі словацької мови на російську мову а також з англійської мови на словацьку мову та зі словацької мови на англійську мову.

Трішки про мене: навчався в гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов, де особливу увагу приділяли англійській мові. Отже, хороші базові знання я здобув ще в школі. Пізніше я пройшов платні курси англійської, підвищивши свій рівень володіння мовою до максимального - С2 (Proficiency).

Вища освіта: закінчив відділення словацької мови та літератури філологічного факультету УжНУ (денна форма), навчався в двох словацьких університетах - Пряшівському і університеті імені Коменського в Братиславі - найбільшому і найкращому університеті Словаччини. В університеті Коменського з усіх восьми предметів, які я складав, отримав максимально можливий бал - #34;A#34; (100% успішність).

Таким чином, можете на мене покластися — точний і якісний переклад гарантую. Пишіть або телефонуйте прямо зараз!

Подивіться й інші мої оголошення - я пропоную лише корисні для Вас послуги та товари!

Похожие объявления

Українська мова 30

OLX Україна Чернігів, Чернігівська область, Україна
Практичний довідник для повторення базових знань з української мови та літератури ...

Додаткові заняття з Англійської мови

OLX Україна Коломия, Івано-франківська область, Україна
Додаткові заняття з англійської мови, для дітей до 6 класу допоможу з домашнім завданням , покращу англійську різними цікавими вправами та заняттями Перше заняття безкоштовне ...

Українська мова 75

OLX Україна Біла Церква, Київська область, Україна
Уураїнська мова Ук1раїнська література практичний довідник ...

Переклади/набір тексту (англійська та німецька мови)

OLX Україна Івано-франківськ, Івано-франківська область, Україна
Роблю переклади з англійської та німецької мов на українську або російську (переважно на медичну тематику). Набираю тексти на англійській та німецькій мовах ...