Навчання в (у) Словаччині, допомога. Вступ в словацькі університети.

:: Ужгород, Закарпатська область, Україна
Источник: OLX Україна

Доброго дня#33; При вступі в словацькі університети допоможу із: нострифікацією документів, переговорами з вузом про зарахування без вступних іспитів, супроводом при зарахуванні, супроводом на перше отримання виду на проживання, який отримується одразу після зарахування студента. Важливо: навчання в Словаччині безкоштовне#33; Оплачуєте лише проживання в гуртожитку.

Про мене: моє ім#39;я Влад Галас, я професійний репетитор словацької мови. Закінчив відділення словацької мови та літератури філологічного факультету УжНУ #40;денна форма#41;. Навчався у двох найбільших університетах Словаччини - Пряшівському і університеті імені Коменського в Братиславі - найбільшому і найкращому університеті Словаччини. В університеті Коменського з усіх восьми предметів, які я складав, отримав максимально можливий бал - #34;A#34; #40;100#37; успішність#41;. Досвід роботи репетиторством - більше 5 років. За цей час десятки моїх клієнтів #40;не лише українці, а й індуси та вихідці з африканських країн#41; досконало вивчили словацьку та, з моєю допомогою, успішно поступили в найпрестижніші словацькі вузи.

Похожие объявления

Туніка платтячко 12-18 міс платье кофта 80

OLX Україна Львів, Львівська область, Україна
Дуже класнюча тунічка, платтячко Disney по бірці 12 - 18 міс.Котон. В ідеальному стані, без дефектів . Заміри на фото. Без торгу . Вишлю НП або Укр пошта після оплати на карточку ПБ, або у Львові локація Левандівка ...

Лего вертольот 25

OLX Україна Біла Церква, Київська область, Україна
Невеличкий лего набір-- вертоліт, коробочки на жаль немає,інструкція в доброму стані, пересилаю ...

Продам дитячі черевички 100

OLX Україна Кременчук, Полтавська область, Україна
Ідеальний стан,ходили в групі в садочку,зручні,легенько,кожана устілка із супінатором ...

Пенал в виде кроссовка 20

OLX Україна Чернігів, Чернігівська область, Україна
Школьный пенал в виде кроссовка. Длина 23см, высота 8см. Продаю за ненадобностью ...

Шарфик 50

OLX Україна Світловодськ, Кіровоградська область, Україна
Детский шарфик б/у в хорошем состоянии ...