Zombie Army:Trilogy (російські субтитри) PS4 (Б/В)Нет в наличии 989

BON.ua (Бесплатка) Львів, Львівська область, Україна

Три гри про знищення зомбі на одному диску. Готуйте Ваші снайперські гвинтівки!
ЗНОВУ В БІЙ!
Розроблена творцями Sniper Elite, студією Rebellion Developments, гра Zombie Army Trilogy - суміш старого і нового, три гри, які перетворили в одну захоплюючу кампанію зі знищення нацистських зомбі.
Крім поліпшеного дозволу став доступний новий режим - «Орда». В цьому режимі гравцям, поодинці або з друзями, належить битися з полчищами, постійно прибувають, безжальних монстрів. Протягом п'яти місій Вам доведеться використовувати будь-яке доступне зброю, щоб залишитися в живих.
У хід підуть розтяжки, міни та гранати. Не обійшлося і без «типових» для шутерів від третьої особи дробовиків, автоматів і фірмової снайперської гвинтівки.
А ЗОМБИ ТУТ ТИХІ ...
Що чекає гравця, який взяв в руки Zombie Army Trilogy? Звісно ж знищення численних зомбі! В ході проходження 15 місій Ви побуваєте в занедбаних церквах, покритих туманом селах, військових бункерах і похмурих лісових ділянках. Вам доведеться збирати патрони, яких постійно не вистачає, і використовувати весь можливий арсенал, щоб вийти живим з цього побоїща.
Студія Rebellion, так відома своєю любов'ю до снайперських гвинтівок, подбала, щоб і в цій грі ми брали в руки саме ця зброя, при кожній нагоді. У грі немає нічого більш задовольняє, ніж X-Ray камера - коли при вдалому пострілі видно, як куля в уповільненому режимі проходить крізь плоть зомбі,
Ви любите зомбі і ненавидите нацистів? Різноманітність супротивників і зброї, 15 рівнів з неповторною похмурою атмосферою, захоплюючі бої - все це і багато іншого чекає на Вас у Zombie Army Trilogy!
Купівля гри Zombie Army:Trilogy SUB PS4 (Б/В)
Щоб придбати представлену Б/В гру, необхідно зв'язатися з нами через форму на сайті, або за вказаною на цій сторінці контактним номером телефону.
Производитель: Rebellion
Характеристики:
Возраст: 18+
Жанр игры: Шутер
Особенности: Одиночная|Сетевая многопользовательская игра
Платформа: Playstation 4
Состояние: Б/У
Детский возраст: 18 лет
Жанр: Шутер от первого лица (FPS)
Локализация: С русскими субтитрами
Носитель: Blu-ray
Поддержка VR: Без поддержки VR
Язык: Английский (с русскими субтитрами)
Наличие: Нет в наличии

Схожі оголошення
Shafa.ua Київ, Україна
Неймовірний, стильний і легкий віночок ручної роботи! Кожна квітка створений вручну і тільки з любов'ю до нас дівчаткам
Shafa.ua Україна
Playstation SONY PS4+ три диска, стан нового. 1ТБ пам'яті, прошивка остання, настройки аккаунта скинуті