Скребок гуа ша гуаша горіховий 355

IZI.ua (іЗі) Тернопіль, Тернопільська область, Україна

Скребок - це інструмент для самомасажу обличчя та тіла. Гуаша - назва давньокитайської техніки.

Сребком для обличчя можна підтягнути овал, надати вилицям (скулам) виразнішої форми, розігнати так зване друге підборіддя (скупчення лімфи), розгладжувати помітні і дрібні зморшки, покращити кровообіг і лімфотік, поліпшити колір обличчя, ліквідувати набряклість, втому. Масаж гуаша можна включити до щоденних ритуалів зранку чи ввечері після очищення шкіри - 5-7 хвилин масажу зранку забезпечать вам свіжий вигляд на весь день, інший варіант - раз в 5-7 днів по 15-20 хвилин. Результат помітний буде одразу після першого використання та триватиме в залежності від низки факторів - частоти використання, техніки, засобів які використовуєте, стану шкіри.

Використання. Нанесіть на очищене обличчя олію для масажу - олії в чистому вигляді оливкова, лляна і тд. не підходять, вони надто важкі, підберіть олійку відповідно до свого типу шкіри у виробника вашої косметики. Ніколи не використовуйте скребок на сухій шкірі! Рухайтесь плавними масажними лініями, з легким натиском, під кутом 15-20 градусів приблизно одинакову кількість разів на ліву і праву сторону не забуваючи про шию. Після масажу змийте залишки олії з обличчя теплою водою, помийте скребок, протріть насухо або дайте висохнути, помістіть в мішечок.
Важливо!При масажі шиї важливо пропрацювати лише бічні сторони, не зачіпаючи центральну, де розташована щитоподібна залоза.

Протипоказання. Так, масаж має протипоказання, це купероз, герпес у стадії загострення, травми або пошкодження шкіри, пухлини, акне, цяткові висипи.

Дерев'яний скребок - довговічна річ, при падінні від не розібється та не розколеться. Можна не боячись його перевозити чи пересилати. Також у скребка є тонкі краї, які пропрацьовують глибше масажну зону, як наслідок - ще кращий ефект.

Догляд за скребком.
Після використання промийте скребок під теплою, не гарячою, проточною водою 10-15сек. Можна використовувати натуральне мило, гідрофільну олію, молочко для вмивання, після протерти насухо. Зберігайте в мішечку, особливо в косметичці, де ножиці, пінцет чи щипці можуть подряпати його. Періодично, по настрою, можна змащувати скребок тією ж олійкою, якою користуєтесь ви, так ви живитимете його.

Не рекомендується в догляді за скребком.
Мити рідким чи твердим милом з масмаркету, використовувати спиртовмісні засоби, розпарювати, заморожувати, зберігати на відкритому сонці, давати в користування третім особам.

Матеріали. Для скребків ми використовуємо горіх, грушу, черешню, граб, бук. Скребки проходять кількаетапне шліфування, тому на дотик є абсолютно гладкими. Поверхня покрита сумішшю тунгової олії з карнаубським воском(це рослинні компоненти) та відполірована до блиску.

Скребок йде в комплекті з мішечком ручної роботи, вартість скребка для обличчя - 380грн.

Схожі оголошення

Ножиці 27

Shafa.ua Мукачево, Закарпатська область, Україна
Ножиці

Мило 50

Shafa.ua Україна
Тип подарунка: Краса і здоров'я Мило ручної роботи, натуральне