Цвіт соняшника - цвет подсолнуха 50 г 40

BON.ua (Бесплатка) Верховина, Івано-франківська область, Україна

Показання до застосування:
хвороби печінки;
хронічний холецистит;
панкреатит;
жовтяниця;
сечокам’яна хвороба;
невралгія;
пневмонія;
бронхіт;
дискінезія кишківника;
ангіна;
грип;
застуда;
ГРВІ;
ГРЗ;
бронхіальна астма;
нейродерміт;
дерматит;
фурункульоз;
ревматизм;
радикуліт;
герпес;
псоріаз;
малярія;
цукровий діабет;
рани;
виразки;
авітаміноз;
надмірна пітливість;
ослаблений імунітет;
сольові відкладення в кістках та суглобах;
онкологія.

Пелюстки соняшника мають сечогінну, жовчогінну, протизапальну, спазмолітичну та діуретичну дію. Цілющі властивості пелюсток сприяють зміцненню імунітету. Вони мають ранозагоювальні і знезаражувальні властивості, тому часто застосовуються зовнішньо як ліки для обробки шкірного покриву.
Відвар із жовтих пелюсток соняшника використовують при жовтяниці, хворобах печінки і жовчовивідних шляхів (хронічний холецистит), при дискінезії кишківника, бронхіальній астмі, хворобах дихальної системи та багатьох інфекційних захворюваннях (грип, малярія та ін.)
Настій з жовтих пелюсток вважається хорошим відхаркувальним засобом, що сприяє розслабленню гладкої мускулатури внутрішніх органів та зниженню температури.
Препарати на основі рослини помітно покращують апетит.
Скористатися цілющими властивостями пелюсток соняшника можна при підвищеній нервовій збудливості, у разі надмірної пітливості, при нейродерміті, дерматиті, фурункульозі, проти серцевого, зубного та головного болю, болю неврологічного походження, при шлункових коліках, лікуванні ревматизму та радикуліту.
Примочки з відвару або настою на квітах соняшника швидко усувають всі ознаки герпесу. Нерідко корисні властивості пелюсток використовують для боротьби з псоріазом.
Відвар із висушених пелюсток гальмує ріст злоякісних пухлин.
Лікувальні властивості рослини допомагають організму впоратися з сезонними інфекційними захворюваннями, такими як ангіна, грип, застуда, ГРВІ, ГРЗ.
Пелюстки соняшника сприятливо впливають на сечостатеву систему людини. Часто застосовуються в оздоровчих програмах при сечокам'яній хворобі та при каменях в жовчному міхурі. Вони здатні регулювати метаболізм, а також допомагають розчинити сольові відкладення в кістках та суглобах.
Пелюсткове лікування також використовується травниками при цукровому діабеті.
Лікувальні засоби у вигляді відварів і настоїв допомагають організму швидше зупинити кровотечі, прискорюють загоєння ран, виразок та порізів.
Натиранням з цієї частини рослини лікують суглоби.
Відвари з пелюсток соняшника застосовуються в косметології, зокрема для оздоровлення волосся.
Пелюстки соняшника дуже багаті різними вітамінами, макро- і мікроелементами, необхідними для підтримки здоров'я людини, тому часто використовуються в якості вітамінізованого засобу, який зміцнює імунну систему і усуває авітаміноз. При вживанні всередину цілющих пелюсткових розчинів відчувається приплив сил і бадьорості.
Способи приготування та рецепти при лікуванні певних хвороб:
Настій (надмірна пітливість, нейродерміт, дерматит, фурункульоз, проти зубного та головного болю, для поліпшення роботи печінки та нирок): 1 ст. ложку залити склянкою окропу, настояти 2 год. Вживати 3 рази на день до їжі.
Настоянка (як жарознижувальний засіб, для збудження апетиту, зняття серцевого болю, болю неврологічного походження, шлункових кольок, лікування ревматизму, радикуліту, грипу, катару верхніх дихальних шляхів, фурункульозу, малярії, жовтухи, гіпертонії): ¼ літрової банки заповнити пелюстками, залити доверху горілкою, міцно закрити і настоювати 2 тижні, процідити. Вживали по чайній ложці тричі на день за 30 хв. до їди.
Відсутність апетиту: 1 ст.ложку квіток соняшника залити 1 склянкою окропу і настоювати 1 годину. Пити по 1/3 склянки до їди 3-4 рази на день.
Застуда: 2-3 ст. ложки пелюсток залити 1 склянкою окропу і дати настоятися 15 хвилин. Процідити і випити на ніч перед сном.
Псоріаз: літрову банку заповнити пелюстками на 2/3 об'єму і долити доверху горілкою. Залишити настоюватися в темному місці 3 тижні, періодично струшуючи. Настоянкою можна протирати хворі місця, а також використовувати як профілактичний засіб проти простудних захворювань. Для цього дорослі приймають по 1 ст. ложці 3 рази на день до їди, а діти з 7 років по 1/2 ч. ложки. Маленьким дітям таку настоянку не дають. Увага! В разі прийому як профілактичний засіб від застуди, використовувати таку настоянку не більше 3-х днів поспіль!
Нервова збудливість: 3 ст. ложки пелюсток залити 1 склянкою горілки. Настоювати в темному місці 7 днів. Процідити і приймати по 40 крапель, розведених в 100 мл води 2 рази на день до їди.
Хвороби нирок: 1 ч. ложку пелюсток залити склянкою окропу і пити як чай протягом року.
Як сечогінний засіб: 1 ст. ложку пелюсток залити склянкою окропу. Приймати по столовій ложці 3 рази на день.
Універсальний відвар з пелюсток: 2 ст. ложки подрібненої сировини залити склянкою води і варити на мінімальномку вогні не більше 10 хвилин. Настояти ще годину, після чого додати кип’яченої води до початкового об'єму. Відвар пити по 3 ст. ложки 3-4 рази на день за 20-30 хвилин до їжі.
Онкологія (особливо кишкового тракту): пі

Схожі оголошення
Shafa.ua Україна
Тип виробу: Натуральні препарати Екстракт квітів НАГІДКИ рідкий надає -протимікробну -протизапальну -регенеруючу -заспокійливу дію. Використовується при захворюваннях дихальних шляхів, інфекції сечовивідних шляхів, як бактерицидний препарат. Екстракт НАГІДКИ покращує травлення, усуває нудоту ...