Смородина листя 50 г 15

BON.ua (Бесплатка) Верховина, Івано-франківська область, Україна

Показання до застосування:
ангіна;
ларингіт;
фарингіт;
грип;
бронхіт;
подагра;
ревматизм;
атеросклероз;
екзема;
дерматит;
діатез;
фурункули;
золотуха;
пієлонефрит;
цистит;
аритмія;
анемія;
гастрит.


Листя смородини володіє протизапальною дією та має дезінфікуючий ефект, зміцнює кровоносні судини, підвищує їх еластичність, підтримує в нормі мозкову діяльність, сприятливо впливає на зір, знищує патогенні організми у шлунково-кишковому тракті (такі як дизентерійна паличка), посилює дію препаратів антибіотичного ряду, виводить надлишок сечової кислоти та жовчі, сприяє ефективному лікуванню різних захворювань верхніх дихальних шляхів, ангіни та бронхіту, нормалізує роботу кишечника, шлунка та печінки.

Для людей похилого віку цей продукт незамінний, оскільки допомагає в лікуванні подагри, ревматизму і атеросклерозу, зміцнює серцево-судинну систему, значно знижує кров'яний тиск.

Настої і відвари на основі листя цієї рослини при регулярному застосуванні зміцнюють нервову систему.

Завдяки сечогінному ефекту рослина також широко застосовується для приготування відварів і настоїв, показаних при пієлонефриті і захворюваннях сечового міхура. Вживання чаю з смородинового листя є запорукою гарного травлення і здорового апетиту, такий чай має проносний та потогінний ефект. Постійне вживання чаю не дає розвиватися цукровому діабету. А якщо листя настояти на вині, то вийде відмінний засіб від хвороби серця.

При шкірних захворюваннях, висипах різного характеру застосовують ванни з відвару листя.

У невеликих кількостях чай з листя смородини при вагітності позбавить майбутню маму від нападів токсикозу, зміцнить стінки матки і подарує міцний солодкий сон.

Разом з калиною смородина вважається потужним засобом, яка виводить радіоізотопи з організму людини, тобто допомагає боротися з наслідками радіоактивного випромінювання.

Способи приготування та рецепти при лікуванні певних хвороб:
Настій (захворювання нирок і сечового міхура (цистит, пієлонефрит), золотуха, гіпертонія, атеросклероз, як очищувальний та загальнозміцнюючий засіб): подрібнене листя 5-6 ст. ложок залити 1 л окропу, настояти протягом 1 год. Настій необхідно приготувати на один день прийому з розрахунку 5 склянок. При вживанні можна додати 1 чайну ложку меду. Такий настій також рекомендується приймати при набряках, оскільки він має легку сечогінну дію і допомагає організму позбавитися від надлишку пуринової, щавлевої і сечової кислот.

Подагра, ревматизм: 2 ст. ложки подрібненого листя залити 2 склянками кип’ятку, настоювати протягом 2-х годин, процідити. Приймати по 1/2 склянки 4 рази на день.

Відвар при аритмії: 1 ст. ложку листя залити склянкою води, кип’ятити 1 хв., настояти 30 хв., процідити. Пити теплим з медом по 0,5 склянки тричі на день до їжі.

Перевтома, цукровий діабет, захворювання нирок, печінки, гіповітаміноз, недокрів’я: 1 ст. ложку подрібненого листя залити 1 склянкою кип’ятку, настояти 30 хв., процідити. Приймати по ½ склянки 4-6 разів на день

Протизастудний чай: 1 ч. ложку листя смородини, 1ч. ложку листя малини залити склянкою кип’ятку. Настояти 15-20 хв. Пити протягом дня по 3-4 склянки.

Лікування вугрів: 1 ст. л. сухого листя смородини залити 10 ст. л. кип’ятку. Просочити цією сумішшю серветки і покласти їх на 25 хвилин на обличчя. Робити такі маски протягом 22 днів регулярно. У разі необхідності курс повторити через 21 день.

Ванни, примочки, діатез у дітей: 5 ст. ложок подрібненого листя залити 1 л окропу. Настояти 20 хв., процідити. Приймати ванни по 10 хв. щодня, або робити компреси. Курс 8-10 процедур.

Протипоказання:
Відвар протипоказаний при підвищеній кислотності, підвищеному згортанні крові, тромбозі, виразці шлунку, гастриті, гепатиті. У деяких людей відвар рослини може викликати алергію. Не варто зловживати соком і відваром вагітним жінкам.
Наличие: В наличии

Схожі оголошення