Глід (цвіт) Боярышник (цвет) 50 г 17

BON.ua (Бесплатка) Верховина, Івано-франківська область, Україна

Показання до застосування:
захворювання серцево-судинної системи (стенокардія, аритмія, тахікардія, невроз серця, ішемічна хвороба);
клімактеричний період;
підвищена функція щитовидної залози;
епілепсія;
ожиріння;
ревматизм;
алергія;
атеросклероз;
варикозне розширення вен;
спазм судин;
безсоння;
головний біль;
запаморочення


Цвіт глоду має спазмолітичну, гіпотензивну та седативну дію. Глід збільшує силу серцевих скорочень, регулює кров’яний тиск (підвищений – знижує, знижений – підвищує), зменшує збудливість нервової системи. Маючи седативну (заспокійливу, але без настання сонливості) дію, рослина знижує збудливість нервової системи, сприяє усуненню безсоння, допомагає нормалізувати сон. При вживанні цвіту глоду сон стає глибоким, спокійним і тривалим, після пробудження не настає стану психічної пригніченості.

Спрямованість терапевтичної дії препаратів глоду залежить від дозування. Якщо малі дози роблять тонізуючий вплив на серцевий м’яз, то великі дози є чудовим спазмолітичним і седативним засобом.

Квіти і плоди глоду також мають ранозагоювальну, жовчогінну протисклеротичну і протизапальну дію, підсилюють кровопостачання до серця та головного мозку, корисні для нормалізації функції нирок та печінки.

При пороках, неврозі серця, аритміях, а також для поліпшення кровообігу в судинах серця рекомендується приймати настій цвіту глоду криваво-червоного.

Прийом квітів рослини у вигляді настою, настоянки, відвару приносить користь всьому організму, здійснює комплексний вплив на різні органи і системи, має судинорозширювальну дію, тонізує серцевий м'яз, забезпечує достатнє надходження кисню. Знижується частота, регулюється ритм, збільшується сила серцевих скорочень. В результаті зменшується збудливість серця, знімається його втома, поліпшуються коронарний кровотік і мозковий кровообіг. Глід в тій чи іншій лікарській формі корисний властивістю знижувати прояви легких форм миготливої аритмії, тахікардії. Квітки в порівнянні з плодами краще знижують артеріальний тиск.

Особливо корисно застосування глоду літнім людям. З віком серцевий м'яз зазнає ряд дегенеративних змін, кровотік в артеріях різко знижується. При прийомі настоїв, відварів і просто чаю з квітками цієї рослини можна зміцнити серцевий м'яз.

Рослина нормалізує показники згортання крові, рівень холестерину, запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок. Його застосовують у разі спазму судин.

Настій з квіток глоду сприяє нормалізації обмінних процесів, застосовується при лікуванні захворювань органів травної системи, при гастриті в будь-якій формі, метеоризмі, у разі утрудненого травлення у дітей, для усунення рідкого стільця, перешкоджає утворенню пухлин різної природи, підвищує імунітет, зміцнює кровоносні судини і капіляри, знижує рівень холестерину в крові, допомагає швидше відновити сили після перенесених інфекційних захворювань.

Квіти і плоди рослини допомагають впоратися з головним болем, запамороченнями, задишкою.

Застосування рослини в косметичних засобах сприяє відновленню природної вологості шкіри, тонізує, знімає набряки, усуває прояви вікових змін.

Способи приготування та рецепти при лікуванні певних хвороб:
Водний настій: 1 ст. ложку квіток глоду залити склянкою окропу, настояти 30 хв., процідити. Приймати по ½ склянки тричі в день перед їжею.
Настій: 1 ст. ложку подрібнених квіток глоду залити склянкою кип’ятку. Тримати на водяній бані, накривши кришкою, 15 хв., охолодити і процідити. Пити по 1/3 склянки тричі на день за 30 хв. до їжі. Настій не можна зберігати більше доби.

Настоянка: 150 грам подрібненого цвіту залити 1 літром горілки. Настоювати в темному прохолодному місці протягом 10 днів регулярно струшуючи. Пити по 20-30 крапель тричі на день до їжі. Після 30 днів прийому робити перерву на 10 днів.

Безсоння: залити 40 г квіток глоду 200 мл окропу, приймати по одній столовій ложці 3-4 рази на день. Можна заварювати квіти як чай (1 чайна ложка на 150 мл води) і вживати перед сном.

Для профілактики атеросклерозу: 2 столові ложки квіток глоду залити 200 мл води, кип'ятити протягом 10 хвилин, пити по 1 столовій ложці 3-4 рази в день до їжі.

При блокаді серця (порушення провідності нервового імпульсу по провідній системі) ефективно застосування соку свіжих квіток глоду. Рекомендована доза: 10-20 крапель 3 рази в день після їжі.

При збільшеній щитовидці: 10 г квіток залити 100 мл горілки і настоювати протягом 20 днів. Приймати по 20 крапель 3 рази на день до їжі.
При серцевих захворюваннях, задусі, запамороченні: змішати в рівних частинах плоди і квітки глоду, 3 столові ложки суміші заварити 3 склянками окропу, настояти 2 години в теплому місці, процідити. Настій приймати по одній склянці 3 рази в день через годину після їжі.

Для профілактики і лікування варикозного розширення вен: взяти по 3 частини квіток глоду і материнки, по 4 частини звіробою і пустирника. Заварити ввечері 1 ст. ложку суміші склянкою води, настоювати ніч. Приймати по 1/ 2 склянки за годину до їжі.

Настій при атеросклерозі: 1ст. ложку висушених квіток залити склянкою кип’ятку, настояти 15 хв

Схожі оголошення
Shafa.ua Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Крем від варикозного розширення вен
Shafa.ua Україна
Рекомендовано як заспокійливий і спазмолітичний засіб. Підвищує тонус серцевого м'яза, нормалізує серцевий ритм. Валеріани корінь з кореневищами – як заспокійливий засіб застосовують при нервовому збудженні, мігрені, безсонні, клімактеричних неврозах. Валеріана підвищує тонус серцевого м'яза ...
Shafa.ua Україна
В наявності 2 шт, Об'єм 200 мл Не боїться окропу, хоч і тонкі. Ціна за 1