Домкрат гидравлический гідравлічний стовбцевий 5т h=216-413 YATO YT-17 679

BON.ua (Бесплатка) Тернопіль, Тернопільська область, Україна

ЦЯ ТОРГОВА ПОЗИЦІЯ ДОБАВЛЕНА НЕЩОДАВНО тому ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!!
НАЗВА КОД
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
Технічні характеристики:
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
Комплектація:
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
ОПИС РЕДАГУЄТЬСЯ!!
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Торгова марка VOREL (Польща) є найбільшою частиною торговельної корпорації TOYA S.A. Цей підрозділ включає в себе ручні та пневмоінструменти для майстерень і домашнього користування. Відмінною особливістю бренду інструментів VOREL є хороша ціна і широкий асортимент. VOREL - це більше 4000 найменувань інструменту, які допомагають у роботі в майстеренях та домашньому господарстві.
Торгова марка FLO (Польща) є найбільшою частиною торговельної корпорації TOYA S.A. Цей підрозділ включає в себе садово-городні інструменти і приладдя. Відмінною особливістю бренду інструментів FLO є хороша ціна, європейська якість та широкий асортимент.FLO - це більше 4000 найменувань інструменту, які допомагають у роботі та домашньому господарстві.
Торгова марка FALA (Польща) є найбільшою частиною торговельної корпорації TOYA S.A. Цей підрозділ пропонує широкий вибір аксесуарів для ванної кімнати, змішувачі води і душові панелі. Сучасний дизайн і увага до деталей призводять до того, що ванна кімната у вашому будинку стає місцем спокою і гармонії,а кухня - місцем зручного обслуговування.
Асортимент марки FALA йде назустріч Вашим очікуванням.
Производитель: Yato
Страна: Польша
Характеристики:
Принцип действия автомобильного домкрата: Гидравлический
больше характеристик: смотри на фото
Наличие: В наличии

Схожі оголошення