Серія літературних мемуарів, Толстой, Пушкін, Чохів, Гіркий 1700

IZI.ua (іЗі) Київ, Україна

До вашої уваги пропонується колекція з 17 книг.
Серія літературних мемуарів
Видавництво: Національні видавництво художньої літератури
Видавальна палітурка із золотим тисненням
Все в дуже гарному стані, по кожній можна окремо надати фото в ЛС.

1. Н. А. Хмарка-Огаряча. Спогади
Ім'я Наталії Александрівни Хточки (1829 — 1913) увійшло до свідомості російського читача у зв'язку з біографією Огаряча і Герцена. Вона прожила велике, важке, повне чималих подій життя.
Рік видання: 1959

2. А. Я. Панава (Головачова) Спогади
Спогади Авдотьї Яковлеві Панайові (1819-1893) охоплюють чотири десятиліття російського громадського життя. Головна цінність цих спогадів полягає в тому, що вони свідчать про чудових російських письменниках.
Рік видання: 1956

3. Валентин Булгаков Л. Н. Толстой в останній рік його життя
Книга являє собою щоденник Секретарем Л. Н. Толстовка Булгакова (1886-66), який він вів в останній рік його життя (1910). Він містить докладний та об'єктивний опис нових спотворень Л. Н. Толстого цього періоду.
Рік видання: 1957

4. П. В. Аннанков. Літературні спогади
Спогади П. В. Аннанкова здавна користуються широкою і цілком заслуженою популярністю як живою і задумлива розповідь очевидця про літературне життя сорокових-шестидесятих років XIX століття.
Рік видання: 1960

5. М. Е. Салтиків-Щедрін у спогадах сучасників
Справжня книга являє собою перший досвід видання збірки спогадів та інших показань сучасників про великого російського письменника Михайла Євографовіче Салтикове (Н. Щедри).
Рік видання: 1957

6. М. Гіркий у спогадах сучасників
Спогади сучасників М. Гіркого викликають велику цікавість, позаяк містять цінні відомості або майстерні замальовки тих чи інших рис великого письменника. У книзі представлені мемуари А. Фадеєва, А. Н. Толстого, А. Shanchive, І. Еренбурга, Л. Леонова, М. Пришвіна, С. Маршака.
Рік видання: 1955

7. В. Г. Короленко в спогадах сучасників
Спогади сучасників про В.Г.Короленко містять багатющий матеріал, що дає змогу відтворити образ письменника в його неповторному індивідуальному образі.
Рік видання: 1962

8. Н. А. Добролюб у спогадах сучасників
Справжня книга видається вперше та містить майже всі наявні матеріали про Добролюбів.
Рік видання: 1961

9. В. Г. Білинський у спогадах сучасників
До збірки увійшло все найцінніше та найточніше з мемуарної літератури про Белінський - спогади А. І. Герцена, І. С. Тургенєва, П. В. Аннанкова, Ф. М. Достоєвського та інших сучасників великого російського критика.
Рік видання: 1962

10-11. Л. Н. Толстой у спогадах сучасників. У двох томах.
Мемуари, що увійшли до тому, об'єднані в розділи: "Юсть. Кавказ. Кримська війна", "Середи літераторів. За кордоном. Ясна поляна, "Жіночування". Роки роботи над "Війною і світом" і "Анна Кареніною", "Годигуру". До збірки додані фрагменти з мемуарів, щоденників і листів С. А. Толстой, С. Л. Толстого, І. Л. Толстовського, А. Д. Д. С. Григоровича, А. А. Фента, І. Н. Крамського, П. І. І. Чайковського, А. С. Суворина, В. В. Стасуса, Г. Х. Х. Х. Х. О. О. Ожинолівського, Е. Репіна П. Д. Боборикіна та інших.
Рік видання: 1955

12. Герцен у спогадах сучасників
Олександр Іванович Герцен - філософ-матеріаліст, талановитий письменник-демократ, безроздільний присвячений своєму життю революційній боротьбі.
Рік видання: 1956

13. А. В. Нікітенко. Щоденник Том 3
Олександр Васильєвич Нікітенко — кріпильний, хатній учитель, студент, журналіст, історик літератури, цензор, службовець Міністерства народного просвітлення, який дослугував до таємного консультанта, професор фінського університету та дійсний член Академії наук. "Дневник" Нікітенко — унікальний документ виняткової історико-культурної цінності: у ньому відтворена об'ємна панорама суперечливої епохи XIX століття.
Рік видання: 1956

14. А. С. Пушкін у спогадах сучасників
Рік видання: 1950

15. Д. В. Григорович. Літературні спогади
Мемуари відомого письменника Д. В. Григоровича (1822-1899), а в прикладах і мемуари публіциста, інженера В. А. Панава (1824-1899) дають уявлення про літературне та громадське життя середини XIX століття
Рік видання: 1961

16. А. П. Чохів у спогадах сучасників
До збірки увійшли найбільш чималі спогади з найнаймовірнішої мемуастики про А.П.Чехове — В.Г.Короленко, Л.А.Авілового, І.Н.Потапенко, І.Л.Щеглува, А.М.Горого, І.А.Бунина, А.Куприна, представників Московського Художнього театру
Рік видання: 1960

17. Л. Ф. Пантеєв. Спогади
Книга Л.Ф.Пантеєва «З ранніх спогадів», два томи «З спогадів минулого» і статті мемуарного характеру, включені в справжнє видання, — важливі джерела для вивчення російського життя другої половини XIX століття.
Рік видання: 1958

Схожі оголошення