Терморегулятур з вологоміром цифровий двохпороговий ЦЫП-ЦЫП 2 кВт 415

BON.ua (Бесплатка) Львів, Львівська область, Україна

Терморегулятур з вологоміром цифровий двохпороговий ЦЫП-ЦЫП 2 кВт
Цифровий терморегулятор + вологомір для інкубатора ЦЫП-ЦЫП може бути використаний в саморобних інкубаторах, великих фермерських інкубаторах, а також для поліпшення характеристик придбаних побутових інкубаторів для птахівництва. Модель призначена для підтримки заданого значення позитивної температури в інкубаторі в діапазоні від +5 до +40 С ° з точністю 0,1 °. Терморегулятор оснащений електронним датчиком температури, завдяки якому досягається висока точність регулювання температури.
Для початкового завдання температури на лицьовій панелі терморегулятора ЦЫП-ЦЫП є дві кнопки з покажчиками «Більше» і «Менше». Після першого натискання на одну з кнопок висвітиться завдання, яке можна змінювати при подальшому натисканні кнопки.
Після включення навантаження в розетку регулятора ЦЫП-ЦЫП буде показана задана температура, а через 9 секунд терморегулятор перейде в режим індикації і буде підтримувати задану температуру.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга 170В-220В
- Вихідна потужність 2,0 Квт
- Нижня межа температури +5
- Верхня межа - + 40С
- Точність вимірювання - +/- 0.1С
Страна: Украина
Характеристики:
Состояние: Новое
Точность автоматического поддержания температуры: 0.1 град.
Тип питания: Сеть 220 В
Тип терморегулятора: Электронный
Материал корпуса: Пластик
Наличие: В наличии

Схожі оголошення
IZI.ua (іЗі) Київ, Україна
Механічний регулятор теплого полу Максимальна температура регулювання 35 град. Мінімальна температура регулювання 5 град. Напруга мережі 220~240 В Тип монтажу терморегулятора Накладної Виробник Китай